Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
LJUSSTAKE, glas samt metall, Bertil Vallien, signerad.
317158. LJUSSTAKE, glas samt metall, Bertil Vallien, signerad.
Höjd 38 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
597