JEAN ANTOINE HOUDON. SKULPTUR, BYST.

3171569. JEAN ANTOINE HOUDON. SKULPTUR, BYST.

Konstmassa, signerad Houdon Paris, höjd 40cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 477