FLINTLÅSGEVÄR, 1800-tal.

FLINTLÅSGEVÄR, 1800-tal.
3171543. FLINTLÅSGEVÄR, 1800-tal.

märkt 183 samt otydliga märkningar, längd ca 146 cm.

Slitage, ej genomgången.

Tema

En samling bössor

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej genomgången.

Tema

En samling bössor

Antal besök: 1 252