KARL BERGMAN. Skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad K.Bergman.

317148. KARL BERGMAN. Skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad K.Bergman.

54x34 cm.

Bruksslitage.
Åldersslitage.

Karl Bergman (1891–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x34 cm.

Bruksslitage.
Åldersslitage.

Karl Bergman (1891–1965)

Antal besök: 1 178