VÄGGPLAKETT med krona, gips, 19/2000-tal.

31714. VÄGGPLAKETT med krona, gips, 19/2000-tal.

Plakett ca 86 x 69 cm. Krona höjd ca 23 cm.

Proveniens Nalle Knutsson.

Smärre färgbortfall, retuscheringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Nalle Knutsson.

Antal besök: 870