TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

317083. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

Målad lättmetall.
Bord, 2 stolar.

Bruksslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad lättmetall.
Bord, 2 stolar.

Bruksslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 1 654