VÄGGLAMPA, teak, saxmodell, 1900-tal.

317036. VÄGGLAMPA, teak, saxmodell, 1900-tal.

Justerbar längd, väggfästets höjd ca 21 cm.

Slitage, plastdetaljer med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 103