SKRIVBORDSSTOL, HÅG, 1900-tal.

317029. SKRIVBORDSSTOL, HÅG, 1900-tal.

Med justerbar rygg.
Bredd: 65, Rygghöjd: 83 cm.

Bruksslitage, sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med justerbar rygg.
Bredd: 65, Rygghöjd: 83 cm.

Bruksslitage, sliten klädsel.

Antal besök: 999