Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ARVID NYHOLM. Figur i landskap. Olja på duk, signerad.
317021. ARVID NYHOLM. Figur i landskap. Olja på duk, signerad.
23 x 17 cm.
Uppfodrad på pappannå.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 17 cm.
Uppfodrad på pappannå.
Göteborgs Auktionsverk
2 567