SIDEBOARD, teak med svärtade ben, 1900-talets mitt.

3170192. SIDEBOARD, teak med svärtade ben, 1900-talets mitt.

Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan och förvaringsfack.
Längd 164, djup 45, höjd 126 cm.

Ställvis blekning.
Fläckar, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställvis blekning.
Fläckar, repor, märken.

Antal besök: 844