STOLAR, 5 st, teak och bok, Nesto, Stolsfabriken i Nässjö. 1964.

317018. STOLAR, 5 st, teak och bok, Nesto, Stolsfabriken i Nässjö. 1964.

4 pinnar i stolsryggen.

Bruksslitage, fanérskador på två stolssitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 pinnar i stolsryggen.

Antal besök: 1 565