TAKLAMPA, lameller i trä, "Lysett", Hans Agne Jakobsson, Markaryd AB, 1900-tal.

317007. TAKLAMPA, lameller i trä, "Lysett", Hans Agne Jakobsson, Markaryd AB, 1900-tal.

Höjd 23 cm, diameter 38,5 cm.

Brukslitage, smärre skada på översta lamellen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm, diameter 38,5 cm.

Antal besök: 6 683