HANS HAMMARSKIÖLD. "Från Bastugatan".

3170065. HANS HAMMARSKIÖLD. "Från Bastugatan".

Cibachrome, 45 x 32,5 cm. Numrerad 6/50, signerad Hans Hammarskiöld, daterad 1980.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Camera Obscura

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Tema

Camera Obscura

Antal besök: 942