Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
VALTER DU HALDE. olja på duk, "naken kvinna", signerad.
316977. VALTER DU HALDE. olja på duk, "naken kvinna", signerad.
Mått ca 76 x 45 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått ca 76 x 45 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 777