BIBLAR mm, 8 st, 1700-tal.

BIBLAR mm, 8 st, 1700-tal.
3169574. BIBLAR mm, 8 st, 1700-tal.

Religiösa böcker och biblar, alla från 1700-talet.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 711