JUST ANDERSEN. Bordslampa, Diskometall, 1900-talets första hälft.

3169051. JUST ANDERSEN. Bordslampa, Diskometall, 1900-talets första hälft.

Märkt "DANMARK/JUST, 1859". Höjd ca 28 cm.

Slitage, Saknar anordning för lamphållare samt el. Avslag på plastring vid ingången av elsladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 577