RÖKBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

316877. RÖKBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Med bricka i koppar. Dekor av ugglor. Längd 60, bredd 60, höjd 69 cm
Skrin medföljer.

Slitage, bucklor, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin medföljer.

Antal besök: 745