Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Armbandsur
LJUSSTAKAR, 2 par, tenn bland annat GAB, 1900-talets första hälft.
316857. LJUSSTAKAR, 2 par, tenn bland annat GAB, 1900-talets första hälft.
Höjd ca. 11-22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 11-22 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
589