HANDBYGGDA BÅTMODELLER, 2 ST. "L'AIGLE" OCH "RANGER".

3168309. HANDBYGGDA BÅTMODELLER, 2 ST. "L'AIGLE" OCH "RANGER".

Höjd 49 och 41 cm.
Proveniens: Av Frans Sjöström, musiker, kulturarbetare och modellbyggare.

Något slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 och 41 cm.

Något slitage.

Antal besök: 764