GEFLEPORSLIN, 6 delar, Arthur Percy, "Rubin", 1900-tal.

316819. GEFLEPORSLIN, 6 delar, Arthur Percy, "Rubin", 1900-tal.

Märkta undertill.
Bestående av:
1 uppläggningsfat med hänklar.
1 ljusstake.
1 mindre fat.
1 vas.
1+1 skålar med lock.

Bruksslitage, en lockskål med nagg, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta undertill.
Bestående av:
1 ljusstake.
1 mindre fat.
1 vas.
1+1 skålar med lock.

Antal besök: 813