BUTLERS -TRAY, lövträ, 1900-talets andra hälft.

316813. BUTLERS -TRAY, lövträ, 1900-talets andra hälft.

Brickbord med fällbara kanter och lös bricka, bredd 92/120 cm,
djup 52/80 cm, höjd 53,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

djup 52/80 cm, höjd 53,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 999