EMILIA LINDERHOLM. Grafiskt blad, signerad och numrerad.

316781. EMILIA LINDERHOLM. Grafiskt blad, signerad och numrerad.

Numrerad 1/20.
36 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 1/20.
36 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 077