RITNINGSSKÅP / ARKIVSKÅP, 17 lådor.

3167476. RITNINGSSKÅP / ARKIVSKÅP, 17 lådor.

Längd ca.125 cm, bredd ca.84 cm, höjd ca.108 cm.

Fanerskador, märken, fläckar.

Tema

Månadsauktion November

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, märken, fläckar.

Tema

Månadsauktion November

Antal besök: 2 595