SALONGSGRUPP, 6 delar, nyrokoko 1800-talets slut.

316698. SALONGSGRUPP, 6 delar, nyrokoko 1800-talets slut.

1 soffa, 4 stolar samt 1 bord. Valnöt och mahogny med tygklädsel. Soffans längd 168 cm, bordets diameter 104, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 847