LARS ROLF. Ljusstake, brons, signerad.

3166883. LARS ROLF. Ljusstake, brons, signerad.

Höjd 13 cm, bredd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, bredd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 640