316677. HASSE ANDERSSON. Färglitografier, 3 st, gäss, signerad samt numrerad.
Bildyta 12x11 cm. Signerad Hasse Andersson Skanör, numrerad 125/220.
Bildyta 11x15 cm. Signerad Hasse Andersson Skanör, numrerad 78/250.
Bildyta 13x12 cm. Signerad Hasse Andersson Skanör, numrerad 151/250.
Fläckar.