GLASSKIVOR, 21 st, med blomstermotiv, AB Glaskonst, omkring 1900-talets mitt.

316667. GLASSKIVOR, 21 st, med blomstermotiv, AB Glaskonst, omkring 1900-talets mitt.

Varav en med signering. Stake, T. Hjelm -50. Varierande format, största ca 166 x 27 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg, en skiva med spricka medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 201