FIGURINER, 3 st, porslin, katter, Lladro, Spanien samt Kunglig Dansk och Bing & Gröndahl, Danmark. 1900-tal.

316644. FIGURINER, 3 st, porslin, katter, Lladro, Spanien samt Kunglig Dansk och Bing & Gröndahl, Danmark. 1900-tal.

Höjd 7 - 12,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 12,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 177