VITRINSKÅP, Englesson, 2000-tal.

316634. VITRINSKÅP, Englesson, 2000-tal.

Skyltmärkt. Längd 151, bredd 49, höjd 225 cm.

Bruksslitage, skada på fot, lös del medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 800