KÖKSVÅG, plast, Nilsjohan, 1970-tal.

3166308. KÖKSVÅG, plast, Nilsjohan, 1970-tal.

Höjd, ca 22 cm.
Bredd, ca 24 cm.

Bruksslitage, ytsmuts
Ej funktionstestad
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, ca 22 cm.
Bredd, ca 24 cm.

Bruksslitage, ytsmuts
Ej funktionstestad

Antal besök: 680