ERIK GRANQVIST. Vas, stengods, signerad, 1900-tal.

3166095. ERIK GRANQVIST. Vas, stengods, signerad, 1900-tal.

Höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 674