SKÅLAR MED LOCK, 15 stycken, orientaliska, plast med förgylld dekor.

316572. SKÅLAR MED LOCK, 15 stycken, orientaliska, plast med förgylld dekor.

2 stycken utan dekor, diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 692