TAKLAMPA, 70-tal.

TAKLAMPA, 70-tal.
3165637. TAKLAMPA, 70-tal.

I gulmetall med små och stora prismor, plats för 4 glödlampor.
Längd: 54cm
Bredd: 26cm
Höjd (armatur): 12cm.

Minimalt bruksslitage.
Kontakt saknas. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3165637. TAKLAMPA, 70-tal.

Längd: 54cm
Bredd: 26cm
Höjd (armatur): 12cm.

Minimalt bruksslitage.

Antal besök: 895