SKRIVBORD, med uppsats. 1800-talets andra hälft.

316545. SKRIVBORD, med uppsats. 1800-talets andra hälft.

Längd 120, bredd 70, höjd 108 cm.

Omfattande slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 073