SOFFA, "Capri", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier, 1950-tal.

316516. SOFFA, "Capri", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier, 1950-tal.

Längd ca. 140 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 140 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 460