LENNART SAND Bok/stenlitografimapp "Skisser efter naturen och på sten ritade" med 2 st litografier, signerade o numrerade 121/190.

316513. LENNART SAND Bok/stenlitografimapp "Skisser efter naturen och på sten ritade" med 2 st litografier, signerade o numrerade 121/190.

Illustrerad med stenlitografier, den inbundna mappen numrerad 311/690. Litografierna daterade -89. Litografiernas bildyta 28 x 31 resp 28,5 x 31 cm.

Blad ramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad ramade.

Antal besök: 1 876