TAKLAMPA, 1900-talets mitt, höjd ca. 89 cm.

316465. TAKLAMPA, 1900-talets mitt, höjd ca. 89 cm.

Glaskupa. Metallstomme.

Bruksslitage. Fläckar på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa. Metallstomme.

Antal besök: 548