Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
316452. VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
Höjd ca. 15 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 15 cm.
Smärre repor.
Gomér & Andersson Linköping
556