GLASÖGON, 11 st samt LORNJETT, 1900-talets första hälft.

316447. GLASÖGON, 11 st samt LORNJETT, 1900-talets första hälft.

Vissa med fodral.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa med fodral.

Slitage, skador.

Antal besök: 734