SOFFBORD + LAMBORD, 1900-talets senare del.

316444. SOFFBORD + LAMBORD, 1900-talets senare del.

Glasskiva, trästomme på hjul.
Höjd 52 cm. Längd 137, bredd 82, samt 72x72 cm.

Slitage, fläckar, enstaka repor, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasskiva, trästomme på hjul.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 901