KAMEROR och TILLBEHÖR, omkring 1900-talets mitt.

316443. KAMEROR och TILLBEHÖR, omkring 1900-talets mitt.

Keystone K 5049, 8 mm.
Contaflex.
Voigtländer, Vitomatic I.
Reinette 8 Ciné Gel.
Stativ, Bilora, Tyskland.
MM.

Bruksslitage. Buckla på blixt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Keystone K 5049, 8 mm.
Contaflex.
Voigtländer, Vitomatic I.
Reinette 8 Ciné Gel.
Stativ, Bilora, Tyskland.
MM.

Antal besök: 752