SNAPPLÅSGEVÄR ,Nordafrika, 1800-tal.

3164201. SNAPPLÅSGEVÄR ,Nordafrika, 1800-tal.

Trä med iläggningar av ben, detaljer i mässing. L ca 155 cm.

Slitage, skador. Funktion ej kontrollerad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622