EN PARKER KNOLL VINGRYGGSTOL.

EN PARKER KNOLL VINGRYGGSTOL.
3163832. EN PARKER KNOLL VINGRYGGSTOL.

Med mönstrad klädsel, överdrag, kudde och stående på cabriole framben. Sitthöjd 50cm, Total höjd 98cm.

Allmänt slitage, repor och märken på träet. Klädseln är blekt och färgad på platser, med vissa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 217