STOL, kolonialstil.

STOL, kolonialstil.
3163556. STOL, kolonialstil.

Höjd ca 117 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 69 cm
Sitthöjd ca 52 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3163556. STOL, kolonialstil.

Höjd ca 117 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 69 cm
Sitthöjd ca 52 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 509