TALLRIKAR, porslin, vapensköldar, Kina.

316348. TALLRIKAR, porslin, vapensköldar, Kina.

22,5 cm.

Åldersslitage.
Nagg samt spricka finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 cm.

Åldersslitage.
Nagg samt spricka finnes.

Antal besök: 829