SILVER, bland annat GAB och C G Hallberg, 1900-tal.

316316. SILVER, bland annat GAB och C G Hallberg, 1900-tal.

Bland annat bestick, bägare samt pokal (C G Hallberg Stockholm 1930). Högsta höjd ca 14 cm.

Total vikt (inkl kniv med fyllt skaft och rostfritt blad) ca 748 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer. En skadad gaffel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 885