316316. SILVER, bland annat GAB och C G Hallberg, 1900-tal.
Bland annat bestick, bägare samt pokal (C G Hallberg Stockholm 1930). Högsta höjd ca 14 cm.
Total vikt (inkl kniv med fyllt skaft och rostfritt blad) ca 748 gram.
Slitage, bucklor, gravyrer. En skadad gaffel.