TEATERKIKARE, pärlemor samt metall, ZENITH. 1900-tal.

316302. TEATERKIKARE, pärlemor samt metall, ZENITH. 1900-tal.

4,5 x 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,5 x 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 429