Rakkniv, 25 cm märkt J C C, John C, Cockmil.
Rakkniv, 24,5 cm, märkt Bengallcast Steel.
Rakniv, 23,5 cm, märkt Solingen Junak.
Rakkniv, 23 cm, märkt Edv Neiström, Eskilstuna.
Rakkniv, 22 cm, märkt C V Heljestrand. M K No 30.
Skaft i ben och Bärnstensliknande material.
Skador På Heljestrands kniven.
Repor, Bruksslitage.
Repor, Bruksslitage.