KAFFESERVISDELAR, 23 st, porslin, Maria, Rosenthal.

316235. KAFFESERVISDELAR, 23 st, porslin, Maria, Rosenthal.

Besående av: 9 koppar med fat, 12 assietter, kanna, gräddkanna.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 856