KLAFFBORD, med läderklädd skiva, engelsk stil, 1900-tal.

316219. KLAFFBORD, med läderklädd skiva, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 102, bredd 60, höjd 77 cm, total längd 147 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 914